REGISTRACIJA 

2022/2023 SEZONAS

 Freeski akademijos lygiai

 Level 1 (Pradžia) – gebi slidinėti lygiagrečiomis slidėmis, atlikti ,,hockey-stop”, bet tai pirmas kartas, kai užsidedi ,,Twin Tip” slides. Niekada nebandei snowparko figūrų ir nešokai per tramplyną, bet nori pradėti Freeski slidinėjimą.

 
Level 2 (Pradedantysis) – jau pradedi atlikti savo pirmuosius triukus, 90º ant ,,box” ar PVC. Atlieki nedidelius šuolius, tačiau nežinai technikos, bet žinai, kad tai patinka.
 
Level 3 – (Antrokas) – pračiuoži ,,railus” ir ,,boxus”, atlieki FS/BS 270 nuo figurų. Pradedi geriau jaustis ant ,,kickerio”, valdai pagrindinę šokinėjimo techniką ir atliekamos pirmos rotacijos – 180, 360 ir gal net 540.
 
Level 4 (Pažengęs) – gebi atlikti 90% pagrindinių dalykų ir pradedi atlikti 270in – 2/4 nuo ,,boxų” ar ,,railų”. Sugebi daryti rotacijas į abidvi puses. Puiki technika ant tramplyno, 180, 360, 540 ar net 720 su ,,grabais”.
 
Level 5 (Almost PRO) – turi puikią pagrindinių įgūdžių techniką ir suvoki kas yra čiuožimo stilius. Puikiai atlieki triukus iš eilės ant 2-3 figūrų per važiavimą, dėmesį skiri triukų įvairovei ir amplitudei. Akivaizdu, kad tikslas – varžybos, rotacijos ir sudėtingesni triukai ant ,,kickerio”. Mes ruošiamės taip, kad jokios vietos nepaliekame atsitiktinumui .

Freeski terminai/žodynas

Box(dežė)
Rail(vamzdis)
Kicker(tramplynas)